FINN JUHL, fåtölj med fotpall "Bwana" France & Son Danmark, 1960-tal.

69967. FINN JUHL, fåtölj med fotpall "Bwana" France & Son Danmark, 1960-tal.

Teak. Röd skinnklädsel, Lös stoppad sits. Brickmärkt FF France & Son.

Bruksslitage. Märke på karm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märke på karm.

Antal besök: 3 585