SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, mahogny, 1900-tal.

69936. SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, mahogny, 1900-tal.

höjd 191,5, bredd 122,5, djup 42 cm.

repor på skänkens skiva samt liten nagg i en glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 111