MATGRUPP, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

69926. MATGRUPP, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

matbord, 4 stolar samt en skiva, höjd 76,5, längd 162,5, bredd 106 cm.

färgfläck på skivan samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 861