FIGURIN, "Vildgässen", parian, Alice Nordin, Gustavsberg.

69878. FIGURIN, "Vildgässen", parian, Alice Nordin, Gustavsberg.

Daterad 1923. Längd 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1923. Längd 26 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 553