SERVIS, 53 delar," Blå blomster " Royal Copenhagen.

69843. SERVIS, 53 delar," Blå blomster " Royal Copenhagen.

Mattallrikar 8 st
Halvtallrikar 6 st
Assietter 10 st
Koppar 11 st
Tefat 13 st
Socker, grädde
1 st Skål, 1 mindre fat, 1 st liten vas / skål.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mattallrikar 8 st
Halvtallrikar 6 st
Assietter 10 st
Koppar 11 st
Tefat 13 st
Socker, grädde

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 8 031