Mattallrikar 8 st
Halvtallrikar 6 st
Assietter 10 st
Koppar 11 st
Tefat 13 st
Socker, grädde
1 st Skål, 1 mindre fat, 1 st liten vas / skål.
Bruksslitage, nagg.
Mattallrikar 8 st
Halvtallrikar 6 st
Assietter 10 st
Koppar 11 st
Tefat 13 st
Socker, grädde
Bruksslitage, nagg.