FÅTÖLJ, 1900/2000-tal.

FÅTÖLJ, 1900/2000-tal.
69815. FÅTÖLJ, 1900/2000-tal.

Klädd i grå lammull på fyrdelad centralfot i aluminium.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
69815. FÅTÖLJ, 1900/2000-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 451