GLASSERVISDELAR, 14 delar, "Carina", Ingeborg Lundin.

69765. GLASSERVISDELAR, 14 delar, "Carina", Ingeborg Lundin.

6 st vinglas, höjd 16,5 cm
8 st starkvinsglas, höjd 10 cm.

Bruksslitage, ett vinglas med mynningsnagg, ett starkvinsglas med fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st vinglas, höjd 16,5 cm

Antal besök: 856