CAFÉMÖBLER, 3 delar, metall, 1900-/2000-tal.

696773. CAFÉMÖBLER, 3 delar, metall, 1900-/2000-tal.

Bord och två stolar. Målade. Genombruten dekor. Bordets diameter 65. Höjd 66 cm.

Slitage. Repor och märken. Fläckar. Färgfläckar. En stol saknar en skruv till ett ben. Färgar av sig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 260