FIGURINER, 2 st, Tupp och höna, Noritake, Nippon Toki Kaisha, 1900-tal.

69659. FIGURINER, 2 st, Tupp och höna, Noritake, Nippon Toki Kaisha, 1900-tal.

Höjd 12 resp 27 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 resp 27 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 643