HJALMAR STRÅÅT. 2 st, etsning/litografi. Signerade.

69651. HJALMAR STRÅÅT. 2 st, etsning/litografi. Signerade.

10 x 8 cm resp. 34 x 44 cm.

Blad gulnade.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

10 x 8 cm resp. 34 x 44 cm.

Blad gulnade.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Antal besök: 2 619