KONTORSSTOL, Labofa, 60/70-tal.

696397. KONTORSSTOL, Labofa, 60/70-tal.

Labofa. Kontorsstol stoppad med vinrött tyg, höjdjusterbar förkromad stålram, ekbeklädnad armstöd, färdigställd på hjul. 1960/70-talet.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Auktionisten i Sörmland
Antal besök: 8 053