KLAFFBORD, furu, tidigt 1900-tal.

69622. KLAFFBORD, furu, tidigt 1900-tal.

Delvis vitmålad. Höjd ca 75 cm. Diameter ca 100 cm.

Slitage, Spricka. Ena sidan saknar pinnen som håller upp sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 048