LUDVIG RICHARDE. olja på träpannå, sign.

69526. LUDVIG RICHARDE. olja på träpannå, sign.

Marint motiv. 24x38.

Krackeleringar.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marint motiv. 24x38.

Krackeleringar.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Antal besök: 1 081