SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, 1700-tal.

69496. SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, 1700-tal.

Ek, med intarsia, brännförgyllda bronsbeslag, lås finns, nyckel finns.
Längd 106, bredd 54, höjd 101 cm.

Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverad, kompletterad.

Antal besök: 2 021