FÅTÖLJ, "Shell Chair", Ib Kofod Larsen, Danmark, 1960-tal.

69467. FÅTÖLJ, "Shell Chair", Ib Kofod Larsen, Danmark, 1960-tal.

Beige klädsel, stomme i bonat lövträ.

Skador smutsad klädsel.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador smutsad klädsel.
Slitage.

Antal besök: 5 770