PARTI KERAMIK, 3 delar, Arabia, Gustavsberg och Uppsala Ekeby.

69457. PARTI KERAMIK, 3 delar, Arabia, Gustavsberg och Uppsala Ekeby.

Hilkka-Liisa Ahola, Lisa Larson och Ingrid Atteberg. Vasens höjd ca 21 cm.

Smärre slitage, arabiafat med spricka. väggplakett med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 144