BELYSNINGSFÖREMÅL, bl.a. mässing, 1900-tal.

69402. BELYSNINGSFÖREMÅL, bl.a. mässing, 1900-tal.

Vägglampetter, ljusstakar, bordslampor mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 694