MODELLSKEPP mm, 6 delar.

MODELLSKEPP mm, 6 delar.
69400. MODELLSKEPP mm, 6 delar.

A. Von Humboldt samt Bounty. Längd ca 45-80 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 876