SERVIS, porslin, 15 delar samt KARAFF, Jingle Bells, Kunglig Dansk.

69380. SERVIS, porslin, 15 delar samt KARAFF, Jingle Bells, Kunglig Dansk.

5 tekoppar, 5 fat, 5 assietter, samt karaff med julmotiv.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, slitage.

Antal besök: 1 281