SKEDAR, 4 st, silver, 1800-tal.

69331. SKEDAR, 4 st, silver, 1800-tal.

Frans Holm Vadstena 1857. Erik Skogsborg Eskilstuna 1848. Samt en sked från 1833, och en stämplad U3. Total vikt 202 g.

En sked väldigt sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

En sked väldigt sliten.

Antal besök: 1 334