VASER, 2 par, fattigmanssilver, 1800/1900-tal.

69315. VASER, 2 par, fattigmanssilver, 1800/1900-tal.

Höjd 21 respektive 16.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 respektive 16.

Slitage.

Antal besök: 989