Auktionshuset Thelin & Johansson
Keramik & Porslin
Europeiskt
PIEDESTAL, Rörstrand, majolika, 1800-talets fjärde kvartal.
69300. PIEDESTAL, Rörstrand, majolika, 1800-talets fjärde kvartal.
Höjd 55, diameter 32.
Obetydlig nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 55, diameter 32.
Obetydlig nagg.
1 943