RUSKA, silver, socker och salt, rokokostil, 1900-tal.

69207. RUSKA, silver, socker och salt, rokokostil, 1900-tal.

Socker ruska, höjd 15,5 cm, stämplad GAB Y8
Salt ruska, höjd 13 cm, stämplad CG Hallberg A8
Vikt 310 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 310 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 710