ALFRED PREHN. Olja på duk, signerad.

69196. ALFRED PREHN. Olja på duk, signerad.

Gårdsmotiv med höns och tupp. 63 x 32 cm.

Omfattande lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande lagningar.

Antal besök: 1 880