VITRINSKÅP samt BORDSUNDERREDEN, 1980-tal.

69190. VITRINSKÅP samt BORDSUNDERREDEN, 1980-tal.

Enligt uppgift beställt från NK Inredning, tillverkat av Boffi, Italien.
Skåpets längd 155 cm, bredd 45 cm, höjd 82 cm.

Tillhörande bordsunderreden med marmorskivor. Längd 60 cm, bredd 60 cm, höjd 73 cm. Tillhörande glasskivans längd 149 cm, bredd 40 cm.

Med underreden.

Bruksslitage. Mindre skada på glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med underreden.

Antal besök: 1 504