BORDSRAM, koppar samt BRICKA med broderi, jugend, sekelskiftete 1800/1900.

69176. BORDSRAM, koppar samt BRICKA med broderi, jugend, sekelskiftete 1800/1900.

Ram, höjd ca 29,5 cm.
Bricka diameter ca 50 cm.

Slitage. Mindre stötskador på bricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram, höjd ca 29,5 cm.
Bricka diameter ca 50 cm.

Antal besök: 1 057