MATGRUPP, 5 delar, rokokostil, Alsterbro Möbler 1900-talets andra hälft.

69157. MATGRUPP, 5 delar, rokokostil, Alsterbro Möbler 1900-talets andra hälft.

Mahogny.

Matbord med rund skiva och fyra svängda ben. Diameter 110 cm. Två skivor (en med sarg) 2 x 50 cm.

Stolar, 4 st, skuren dekor på krönet, lejongul klädsel.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 3 061