UTRDAGSSOFFA,1800-tal.

UTRDAGSSOFFA,1800-tal.
69144. UTRDAGSSOFFA,1800-tal.

Vitlackerad med förgyllda detaljer, ryggtavla och gavlar med spjälor, lös sits klädd med vävt tyg. Längd 188 cm.

Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
69144. UTRDAGSSOFFA,1800-tal.

Renoverad och kompletterad.

Antal besök: 678