Kandelabrar 1 par, vitmetall, höjd ca 22 cm.
Ljusstakar 1 par, nysilver, utan stämplar, höjd ca 10 cm.
skål med grepp, nysilver, stmpl C.R.C, längd ca 29 cm.
Skål med lock, nysilver, Mappin & Webb London Sheffield, dia 18 cm.
6 fiskgafflar + 6 fiskknivar, längd 18 resp 21 cm. Knivblad stmpl ABS EP.
Slitage.
Slitage.