PARTI NYSILVER med mera, bland annat fiskbestick.

69062. PARTI NYSILVER med mera, bland annat fiskbestick.

Kandelabrar 1 par, vitmetall, höjd ca 22 cm.
Ljusstakar 1 par, nysilver, utan stämplar, höjd ca 10 cm.
skål med grepp, nysilver, stmpl C.R.C, längd ca 29 cm.
Skål med lock, nysilver, Mappin & Webb London Sheffield, dia 18 cm.
6 fiskgafflar + 6 fiskknivar, längd 18 resp 21 cm. Knivblad stmpl ABS EP.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 074