SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
69055. SLAGBORD, 1800-tal.

Totalt utfällt mått längd 173 bredd 99 höjd ca 73,5 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterad, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!
69055. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 1 004