TAKLAMPA MED ALABASTERKUPOR, 1930/40-tal.

69048. TAKLAMPA MED ALABASTERKUPOR, 1930/40-tal.

Fem ljuspunkter. Diameter ca 64 cm.

Slitage, nagg på kupor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg på kupor.

Antal besök: 1 461