BOK, Nouveau et ample dictionnaire de trois langues. tryckt i Frankfurt 1674.

69042. BOK, Nouveau et ample dictionnaire de trois langues. tryckt i Frankfurt 1674.

Cirka 1300 sidor.

Band skadat med fuktskador/slitage/gulnade blad.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 1300 sidor.

Ej genomgången.

Antal besök: 509