FRISÖRSTOL, 1900-talets mitt.

FRISÖRSTOL, 1900-talets mitt.
69031. FRISÖRSTOL, 1900-talets mitt.

Konstläder samt metall.

Slitage, skador. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstläder samt metall.

Antal besök: 833