Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Teknika & Nautika
KÖKSVÅG, Lindells vågfabriks AB, Jönköping, 1900-talets andra hälft.
68920. KÖKSVÅG, Lindells vågfabriks AB, Jönköping, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 67 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 67 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 179