KÖKSVÅG, Lindells vågfabriks AB, Jönköping, 1900-talets andra hälft.

68920. KÖKSVÅG, Lindells vågfabriks AB, Jönköping, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 67 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 345