CARL JOHAN TRYGG. 2 st, figuriner, snidat trä, signerad och daterade 1926.

68877. CARL JOHAN TRYGG. 2 st, figuriner, snidat trä, signerad och daterade 1926.

Höjd 24,5 resp. 25,5 cm.

Slitage, smärre skador/flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 resp. 25,5 cm.

Antal besök: 1 528