KISTA, daterad 1777.

68858. KISTA, daterad 1777.

Dubbla lås. En nyckel finns.
Längd 93, bredd 48, höjd 50 cm.

Slitage, sprickor, kvisthål i lock. Senare/renoverat lådfack i kistan.

Gör en kostnadsfri värdering!
68858. KISTA, daterad 1777.

Dubbla lås. En nyckel finns.

Antal besök: 1 137