VITRINSKÅP, "Markör", Ikea, 19/2000-tal.

688181. VITRINSKÅP, "Markör", Ikea, 19/2000-tal.

Längd 49,5, djup 30, höjd 153,5 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 960