METALLFÖREMÅL, bl.a. Skultuna, CG Hallberg,1900-talets första hälft.
68681. METALLFÖREMÅL, bl.a. Skultuna, CG Hallberg,1900-talets första hälft.
Ljusstakar, ett par, Skultuna no 39.
Ljusstakar, ett par, koppar, märkta Bern HM Linder.
Skrivbordsuppsats, nysilver, CG Hallberg
Pianolampetter, ett par, mässing mm.
Bruksslitage.
Lampetter saknar sprint.
Uppsats med graverat namn.
Bruksslitage.
Lampetter saknar sprint.
Uppsats med graverat namn.