JOHN NYSTRÖM. Olja på duk. Signerad 1919.

68656. JOHN NYSTRÖM. Olja på duk. Signerad 1919.

Stockholmsmotiv. 33 x 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholmsmotiv. 33 x 29 cm.

Antal besök: 4 544