12 mattallrikar, 20 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 8+3 assietter, terrin, 2 uppläggningsfat, 4 kaffemuggar.
Bruksslitage. Muggar, krackelyr, en djup tallrik med nagg.