NICKELSERVIS med mera, 1900-tal.

68551. NICKELSERVIS med mera, 1900-tal.

Rostfria bestick Gense. Salladsbestick i rostfritt och teak. Smörgåsbestick nysilver och benskaft. Kaktänger, Skinkpinne.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 2 175