TOALETTUPPSATS, 7 delar, glas, 1900-talets första hälft.

68527. TOALETTUPPSATS, 7 delar, glas, 1900-talets första hälft.

Största burkens längd 2. Karaffers höjd 14.

Obetydliga repor, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 877