Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HENRY FREDRIKSSON. Motiv med domherrar. Olja på duk, signerad och daterad 1990.
68499. HENRY FREDRIKSSON. Motiv med domherrar. Olja på duk, signerad och daterad 1990.
40 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 45 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 683