HENRY FREDRIKSSON. Motiv med domherrar. Olja på duk, signerad och daterad 1990.

68499. HENRY FREDRIKSSON. Motiv med domherrar. Olja på duk, signerad och daterad 1990.

40 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 45 cm.

Antal besök: 1 852