Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GEORG NILSSON. Porträtt. Olja på duk. Signerad Georg.
68494. GEORG NILSSON. Porträtt. Olja på duk. Signerad Georg.
67x52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
67x52 cm.
Garpenhus Auktioner
3 169