FIGURIN, trä, 1700-tal.

FIGURIN, trä, 1700-tal.
68409. FIGURIN, trä, 1700-tal.

Bemålat trä. Dekorelement föreställande en ängel. Längd 40 cm.

Lagningar samt sprickor. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 103