SALONGSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, mahogny.

68371. SALONGSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, mahogny.

sent 1900-tal, 2-delat, höjd 179, bredd 100, djup 37 cm.

smärre fanerskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre fanerskav.

Antal besök: 964