SMYCKESKRIN samt bijouterier, 1900/2000-tal.

68333. SMYCKESKRIN samt bijouterier, 1900/2000-tal.

Skrin längd 23, bredd 17, höjd 11 cm.
Bijouterier bland annat halsband Sarpaneva Finland.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 635