SKRIVSKRIN, sengustavianskt stockholmsarbete, av Lars Qvarnberg(mästare i Stockholm 1801-1813).

68244. SKRIVSKRIN, sengustavianskt stockholmsarbete, av Lars Qvarnberg(mästare i Stockholm 1801-1813).

Mahognyfanerat med inläggningar, etikettsign. Längd ca 28,5 cm, höjd ca 13 cm, bredd ca 18 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 719