SNUSFLASKOR, 7 st, orientaliska, 1900-tal.

68150. SNUSFLASKOR, 7 st, orientaliska, 1900-tal.

Benarbete med erotiska motiv, höjd ca 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 375