SPEGEL, LAMPETTER, ett par, tenn, 1900-talets första hälft.

68145. SPEGEL, LAMPETTER, ett par, tenn, 1900-talets första hälft.

Dekor av fiskar. Spegelns mått: 49 x 27,5 cm.

Slitage, böjda ljusarmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, böjda ljusarmar.

Antal besök: 3 927